Tork Robotik


Hakkımızda

Ofise girer girmez Atatürk'ün ­«Türk çocuğu atalarını tanıdıkça daha büyük işler yapmak için kendinde kuvvet bulacaktır» sözü duvarda asılı duran tablo ile karşılaşıyoruz. Tüm çalışmalarımızı bu sözü şiar edinerek gerçekleştiriyoruz. Tork Robot Akıllı Sistemler Elektronik ve Yazılım Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.'yi Ocak 2018'de kurduk; bilişim alanında en uygun çözümleri en yüksek kalitede üretmek amacıyla faaliyet gösteren bir mühendislik şirketiyiz.

Tecrübeli mühendisler olarak teknolojinin gerektirdiklerini kusursuz bir hâlde yapmaya çalışıyoruz. Fabrikasyon olmayan özgün çalışmalar yapıyoruz. Araştırarak gelişiyoruz, geliştirerek kodluyoruz. Henüz yapılmamışlar için "Neden olmasın?" diyerek haykırıyoruz. Elbette zaman zaman kodlardan, rakamlardan sıkıldığımız anlar da oluyor. Öyle anlarda ofisimizde hazır bulundurduğumuz oltalarımızı alıp oltamızı Fethiye körfezine sallıyoruz ve bunun için sadece 120 adım atıyoruz. Deniz manzaralı bir ofisimizin olması bizim için büyük bir şans. Doğadan ilham alıyoruz ve yaptığımız her işte sanat kaygısı güdüyoruz.  

Kadromuz, yalnızca bilgisayar dillerinden anlayan mühendislerden değil, ortak dili konuşan arkadaşlarından oluşuyor. Tork Robotik ekibi; akademik eğitimlerini, iş dünyasının gereksinimleri doğrultusunda yorumlayarak, teori ile pratiği birleştirmiş, tecrübeli ve dinamik bireylerden oluşmaktadır. Tasarım ve yazılım tecrübesiyle Tork Robotik ekibi, yaratıcı fikirlerini, müşteri odaklı yaklaşımıyla bütünleştirerek, firmaların ihtiyaçlarına uygun çözümleri sunmaktadır.